Nová verzia Data Safe a USB pod kontrolou

14.11.2014 – Dovoľujeme si Vás informovať o uvoľnení novej verzie produktu – 1.11.2044.0 ( Data Safe a USB od kontrolou )

Aktualizácia obsahuje hneď niekoľko zásadných noviniek a vylepšení. Najvýraznejšou novinkou je možnosť šifrovať konkrétne výmenné média na základe ich sériového čísla a hardware ID. Šifrovanie konkrétnych zariadení je možné nastaviť prakticky pre akýkoľvek objekt v doméne. Toto nastavenie je možné kombinovať s nastavením šifrovania všetkých výmenných zariadení, kedy zariadenie nastavené na základe sériového čísla má prednosť
Na základe spätnej väzby od vás našich zákazníkov sme do pridali politiku umožňujúcu na klientoch administrátorom mazať šifrované súbory užívateľov. V prípade zájmu o toto nastavenie nás prosím kontaktujte.
Inštalačnú sadu 1.11.2044.0 sťahujte priamo z našich webových stránok. Pre aktualizáciu si vyberte adekvátnu inštalačnú sadu podľa platformy serveru (veľkosť cca 250 MB). Taktiež doporučujeme preštudovanie ostatných dokumentov. Pokiaľ by ste mali so stiahnutím problémy, prosím kontaktujte nás. Pokiaľ by ste potrebovali plnú inštalačnú sadu (vhodná pre prvotnú inštaláciu produktu) vrátane SQL servera a ďalších obecných komponentov (veľkosť cca 580MB), kontaktuje nás prosím pre zaslanie odkazu.