Prevencia úniku dát

Máte prehľad kde všade sa vaše dáta
nachádzaju a kto a ako s nimi zaobchádza?

Získajte prehľad eye
o vašich dátach

  • Vďaka našim riešeniam si sami určíte umiestnenie, pohyb a kopírovanie vašich dát na notebooku, inom prenosnom médiu alebo zdieľanom sieťovom prostredí.
  • Pokiaľ sa stane akýkoľvek bezpečnostný incident, či už úmyselný alebo náhodný, budete na to ihneď upozornený! Zistíte tak, čo presne sa dialo počas celého incidentu, čo sa týka súborov aj užívateľov.

Získajte kontrolu nad usb
prenosnými médiami

  • Teraz si môžete určiť ktoré prenosné média sa môžu používať vo vašej organizácii a kto presne a akým spôsobom môže k týmto dátam pristupovať. Niektoré médiá môžu byť napríklad zdieľané len medzi určitými oddeleniami alebo zamestnancami.

Získajte kontrolu shield
nad vašimi dátami

  • Potom je pravdepodobné, že táto firma má prístup k vašim citlivým údajom. Vďaka našim riešeniam môže vaša externá firma naďalej spravovať všetko čo doteraz, ale zamedzíte jej prístupu k vašim citlivým dátam v čitateľnej forme.
  • Kontrolu a prístup k dátam môžete pohodlne spravovať z jedného miesta.

Zabráňte úniku dát kravata
z vašej spoločnosti

  • Vďaka našim riešeniam si sami určíte umiestnenie, pohyb a kopírovanie vašich dát na notebooku, inom prenosnom médiu alebo zdieľanom sieťovom prostredí.

AktualityAko vám môžeme pomôcť? Chcem kontrolovať kto a ako pristupuje ku firemným dátam Chcem bezpečne pristupovať ku firemným dátam cez internet Chcem zabezpečiť prenosné disky ako napríklad USB kľúče pre prípad straty alebo krádeže Chcem zabezpečiť svoj počítač alebo notebook pre prípad straty alebo krádeže