Secure endpoint (Data Safe)

Takmer dve tretiny závažných incidentov úniku dát sú spôsobené zamestnancami, dodávateľmi alebo návštevníkmi – či už prostredníctvom neúmyselných chýb alebo naplánovaného úmyslu.

Viac ako 50.000 zákazníkov, ktorí používajú Data Safe na viac ako 4 mil počítačoch, softvér Secure Endpoint (Data Safe), chráni ich cenné dáta pred týmito vážnymi ohrozeniami.Obrázok1

Riešenie Data Safe je spoľahlivá ochrana súborov so súkromnými, firemnými a zákazníckymi informáciami pri použití centrálne riadených šifrovacích politík organizácie. Jeho prepracovaná koncepcia zahrňuje najlepšie možné postupy pri šifrovaní citlivých údajov a informácií. Je najúčinnejšou ochranou pred možnou stratou alebo odcudzeniu citlivých informácií.
Software Data Safe sa sústredí na ochranu na vyššej úrovni – zameriava sa na eliminovanie zdrojov hrozieb. A za každým ohrozením dát stojí osoba za tento incident zodpovedná, či už úmyselne alebo z nedbanlivosti. Ponúkame kompletnú platformu pre ochranu dát, doplnenú o nástroje na prevenciu pred hrozbami pochádzajúcimi z ľudskej činnosti.
Data Safe sa zameriava na potreby organizácií, ktoré vyžadujú jednoduchý a cenovo dostupný prístup k prevencii úniku dát z podnikových notebookov, stolových počítačov, alebo vzdialených virtuálnych desktopov Windows a aplikácií. Riešenie Data Safe je navrhnuté tak, aby bolo ľahko škálovateľné od malých až po veľké inštalácie a zjednodušuje nasadenie a riadenie tak, že môže byť obvykle vykonané internými administrátormi systému Windows pomocou Microsoft Active Directory. Kompletný balík prináša bezprecedentnú úroveň funkčnosti a bezpečnosti  koncových zariadení.

Obrázok2

Vlastnosti

  • Ochrana dát pomocou silného šifrovacieho algoritmu
  • Ochrana súborov na notebookoch, USB a iných mobilných zariadeniach
  • Ochrana súborov pri administrátorských a externých servisných zásahoch
  • Ochrana zdieľaných súborov v rámci organizácie a pracovných skupín
  • Ochrana súborov prenášaných medzi užívateľmi pomocou mailu alebo internetu
  • Centrálne riadené šifrovacie politiky vrátane rýchleho riešenia núdzových stavov

 

  • Zabráňte únikom dát
  • Eliminujte riziko odcházajúcich zamestnancov (zabráňte úniku dát, ktoré môžu predať konkurencii alebo využiť ku štartu vlastného biznisu )
  • Získajte prehľad nad chodom spoločnosti
  • Podporte produktivitu zamestnancov
Hľadáte správne riešenie pre vás alebo vašu firmu ? Napíšte nám na obchod@securstar.sk
AktualityAko vám môžeme pomôcť? Chcem kontrolovať kto a ako pristupuje ku firemným dátam Chcem bezpečne pristupovať ku firemným dátam cez internet Chcem zabezpečiť prenosné disky ako napríklad USB kľúče pre prípad straty alebo krádeže Chcem zabezpečiť svoj počítač alebo notebook pre prípad straty alebo krádeže